Buhalterinė apskaita ir imoniu steigimas Vilniuje ir Kaune Skambinkite +370 609 99018


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

Sutvarkykite buhalterinę apskaitą už ankstesnius laikotarpius

Apleistos apskaitos tvarkymas

Ar jūsų apskaita už ankstesnius laikotarpius yra nesutvarkyta? Jūs tikrai esate ne vieni tokioje situacijoje. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tik nedaugelis apskaitos įmonių turi išteklių dirbti su šia klientų grupe, nes jos visos paprastai jie sutelkia dėmesį esamiems klientams. Tačiau mes tikrai gali padėti jums sutvarkyti apskaitą už ankstesnius laikotarpius, pateikti deklaracijas, ir jei reikia parengti finansinę atskaitomybę už tuos laikotarpius.

„Apskaitos tvarkymo už ankstesnius laikotarpius” paslauga yra skirta tiems, kurie paprastai patys veda apskaitą, tačiau užstrigus darbams gali prireikti pagalbos iš buhalterinės apskaitos įmonės. Mes be abejo galime Jums padėti, bet jums ši paslauga kainuos daugiau negu įprasta apskaitos tvarkymo paslauga, kadangi „Apskaitos tvarkymo už ankstesnius laikotarpius” paslauga remiasi darbuotojų viršvalandžiais. Todėl šios paslaugos tarifas yra didesnis, negu paprastai skaičiuoja mūsų skaičiuoklė. Vienas pirkimo ar pardavimo dokumentas yra įkainojamas 2 € + PVM, o vienas darbuotojas 23 € + PVM/mėnesiui. Mažiausias mokestis už šią paslaugą yra 180 € + PVM.

Sąlygos

  • Jūs turite turėti mažiau negu 500 dokumentų (įskaitant ir judėjimus banko sąskaitoje)
  • Jums reikia pristatyti išrašą iš banko sąskaitos.
  • Jums reikia pristatyti bandomąjį balansą, jei jūsų įmonė anksčiau vykdė veiklą.
  • Jums reikia pristatyti visus dokumentus, kad mes galėtume identifikuoti visus judėjimus, kurie matyti banko sąskaitos išraše.
  • Prašome pateikti mums trumpus komentarus, jei jų reikia dviejų suprasti kai kurių dokumentų esmei.
  • Mažiausias mokestis už šią paslaugą yra 180 € + PVM ir ši suma turi būti sumokėta avansu.

Šis darbas yra pagrįstas darbuotojų viršvalandžiais ir todėl tuo atveju mes  prašome daugiau negu įprastai.  Darbas bus atliktas per 4 savaites, jei aukščiau paminėtos sąlygos yra tenkinamos.

Galimos klaidos dokumentuose arba jų dokumentų trūkumas

Jei pateiktuose dokumentuose yra klaidų ir /arba trūksta dokumentų, jūs gausite elektroninį laišką, kuriame Jus informuosime apie tai. Į šį pranešimą turėtų būti atsakyta ir trūkstami dokumentai pateikti per ir 3 darbo dienas. Jei per šį laiką mes negausime papildomų dokumentų, tai mes atliksime savo darbą vadovaudamiesi visuotinai pripažintais apskaitos principais , tačiau jūs turite žinoti, kad:

  • Pinigų išėmimai be dokumentų, bus traktuojami kaip pinigų išėmimai privačiam vartojimui, o tas jums padidins mokėtinus PVM, Sodros, gyventojų pajamų o kartais ir pelno mokesčius.
  • Pinigų įdėjimai be dokumentų, taip pat gali būti didesnių PVM bei pelno ar gyventojų pajamų mokesčių priežastimi.
  • Jei banko sąskaitos išrašo už laikotarpį nėra – mes negalime sutvarkyti jūsų apskaitos.
  • Jei bandomojo balanso nėra, bet įmonė vykdė veiklą prieš laikotarpį, už kurį mes tvarkome jūsų apskaitą – mes negalime sutvarkyti jūsų apskaitos.

Tais atvejais, kai pradėjus dirbti išaiškėja, kad mes negalime sutvarkyti jūsų apskaitos nes trūksta dokumentų, mes negrąžinsime jūsų sumokėto avansinio mokesčio už šią paslaugą. Todėl mes labai rekomenduojame jums neužsisakinėti paslaugos, tol kol nesate tikri, kad galite pateikti pilną apskaitos dokumentų rinkinį, tai yra bandomąjį balansą laikotarpio pradžiai ir banko sąskaitos išrašą už laikotarpį už kurį tvarkome apleistą apskaitą.

Ką mes pateikiame Jums?

Tuo atveju, jei gauname prieigą prie Sodros ir VMI elektroninio deklaravimo sistemų per 4 dienas po to, kai paprašėme, tai parengtos deklaracijos ir kitos ataskaitos valstybės institucijoms yra įdedamos į šias sistemas. Tai atvejais, kai per šį laiką mes negavo prieigos prie Sodros ir VMI elektroninio deklaravimo sistemų, tai gausite mūsų parengtas deklaracijos ir kitas ataskaitos valstybės institucijoms jūs gausite elektroniniu paštu, tereikės jas išsispausdinti pasirašyti ir pateikti atitinkamai institucijai.


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

/* */