Buhalterinė apskaita ir imoniu steigimas Vilniuje ir Kaune Skambinkite +370 609 99018

Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

Buhalterinės apskaitos paslaugos ir įmonių steigimas Vilniuje ir Kaune

Mes teikiame buhalterinės apskaitos ir įmonių steigimo paslaugas Vilniuje ir Kaune. UAB Contus LT yra buhalterinės apskaitos įmonių grandinės lietuviška įmonė. Ši grandinė veikia nuosavybės principu. Contus grupė valdo keturias buhalterinės apskaitos įmones Lietuvoje, Latvijoje ir, Norvegijoje ir Švedijoje, kurios teikia buhalterinės apskaitos paslaugas šiose šalyse.

Šiandien Contus LT nėra visiškai negirdėtas vardas Skandinavijoje rinkoje, mes turime 26 darbuotojus ir 4 biurus, Vilniuje, Kaune, Jelgavoje, Osle ir Stokholme… Šalia tradicinės buhalterinės apskaitos paslaugų, įmonė teikia ir įmonių steigimo, finansų analizės, mokesčių konsultavimo paslaugas – žodžiu yra tikras finansų centras.

Greitas ir nebrangus įmonių steigimas mūsų biuruose Vilniuje ir Kaune

Mūsų žmonės Vilniuje, o iš dalies ir Kaune, jums gali arba parduoti jau įsteigta UAB arba pagal jūsų pageidavimus įsteigti UAB su jūsų pageidaujamu pavadinimu. Ši paslauga yra teikiama už kainą, kuri atitinka notarinio steigimo kainą ir puikiai tinka tiems, kas brangina savo laiką, arba tiems, kurie nenori gilintis į notarinio steigimo subtilybes.

Puikios kainos buhalterinės apskaitos paslaugos

Mes suprantame, kad visi dideli medžiai pradeda augti iš mažos sėklytės, todėl siekiame nuosekliai augti ir džiuginti jus naujomis paslaugomis. Suprasdami, kad žmogui visų pirma reikia duonos, o ne gardumynų, mes visose rinkose (Lietuvoje, Švedijoje ir Norvegijoje) siūlome efektyvią, kokybišką bet kartu ir nebrangią buhalterinės apskaitos paslaugą. Tai ypač vertinga paslauga naujoms įmonėms, kurios nepajėgia pasisamdyti kvalifikuoto buhalterio, tačiau nenori turėti problemų su valdiškomis institucijomis.

Contus LT atliekamo darbo kokybė remiasi į du kertinius akmenis. Vienas jų tai personalo patirtis teikiant buhalterinės apskaitos ir įmonių steigimo paslaugas. Šiandien mūsų darbuotojų suminė patirtis yra virš 150 metų. Antrasis kertinis akmuo yra nuolatinė atliekamų paslaugų kokybės kontrolė. Ši pareiga mums atsiranda todėl, kad esame Contus grupės nariai.

Contus LT dirba tiksliai laikydamiesi sau iškeltų principų, kad buhalterinė apskaita yra tvarkoma:

Mūsų pranašumai:

Visa informacija pasiekiama iš bet kurios vietos Jums patogiu laiku.

Tel. +370 609 99 018
el. p. contus@contus.lt


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

/* */