Buhalterinė apskaita ir imoniu steigimas Vilniuje ir Kaune Skambinkite +370 609 99018


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

Keičiu buhalterį

Kodėl reikėtų pakeisti buhalterį?

Daug žmonių yra kažkada mastę apie buhalterio pakeitimą. Turint galvoje, kad šiandien buhalterinė apskaita yra vedama kompiuterinių apskaitos programų pagalba, tas procesas visai nėra toks sudėtingas, kaip atrodo ir buhalteris yra neretai pakeičiamas. Dažnai iš šio pakeitimo galima uždirbti. Taip nutinka tada, kai buhalteris darbo laiką naudojo neefektyviai, o naujasis buhalteris arba buhalterinės apskaitos įmonė naudoja modernias informacines technologijas ir yra įsidiegę procedūras, kurios taupo laiką ir pinigus.

Tačiau dažnai kaina nėra pagrindinis buhalterio arba buhalterinės apskaitos įmonės keitimo motyvas. Neretai būna taip, kad esame nepatenkinti tuo kaip su mumis bendrauja, kad savo buhalterio negalime pasiekti tada kai mums jo reikia arba paprasčiausiai apskaitos kokybė neatitinka mūsų lūkesčių.

Jeigu jūs nusprendėte pakeisti buhalterį – tai mes sutvarkysime visą keitimo procesą ir pats keitimas jums nieko nekainuos, žinoma jeigu  visa apskaita vedama laiku ir tvarkingai – ir nėra keletą apleistos apskaitos. Jeigu taip būtų, reikėtų tada susitarti dėl apleistos apskaitos sutvarkymo.

Kodėl verta keisti buhalterį?

Gali būti daug priežasčių, dėl kurių norėtume pakeisti buhalterį. Nemažai buhalterinės apskaitos įmonių Lietuvoje yra nedidelės 1-4 darbuotojų įmonės, dažnai neturinčios tinkamos sistemos, kokybės kontrolės, verslo organizacijos, darbuotojų pakeičiamumo ir neretai tai atsiliepia atliekamų darbų kokybei. Dažnai mažos apskaitos įmonės turi ribotus resursus ir tam tikrais laikotarpiais gali būti sunku pasiekti savo buhalterį bei gali būti kokybės problemų.

  • Geresnis aptarnavimase
  • Platesnis paslaugų spektras
  • Geresnis prieinamumas
  • Geresnė apskaitos sistema
  • Geresnė apskaitos programa
  • Žemesni apskaitos kaštai

Koks laikas yra tinkamas buhalterio keitimui?

Daug žmonių keičia buhalterį pasibaigus finansiniams metams, kad senas buhalteris galėtų pateikti finansines atskaitomybes ir deklaracijas už praeitus metus. Tai atrodo logiškai, tačiau šiame informacinių technologijų pasaulyje, kai finansinei atskaitomybei ir deklaracijoms reikalinga informacija gali būti nesunkiai perduota elektroniniu būdu, nėra būtina laukti iki metų pabaigos. Tam pakanka sulaukti mėnesio pabaigos – ir galima nesunkiai ir sklandžiai pakeisti buhalterį.

Kaip vyksta buhalterio keitimas?

Mes atliksime visą buhalterio pakeitimo procesą už jus. Šalia apskaitos sutarties, mes pateiksime jums pasirašymui visus reikalingus įgaliojimus, kad sklandžiai galėtume teikti deklaracijas Sodrai ir VMI, o taip pat finansines atskaitomybes registrų centrui. Taip pat mes susisieksime su jūsų buhalteriu ir, jeigu tai įmanoma, gausime  visą reikalingą informaciją apskaitai vesti.

Nepamirškite apskaitos sutarties nutraukimo laikotarpio su senąja apskaitos įmone

Kaip taisyklė,  apskaitos įmonės nustato tam tikrą apskaitos paslaugų sutarties  nutraukimo laikotarpį, jis būna nuo  1-6 mėnesių ir reikia iš anksto įspėti.  Kai jūs nusprendžiate pakeisti buhalterį, jūs turite informuoti dabar esantį buhalterį apie sutarties nutraukimą. Jeigu jūsų buhalteris dirba pagal darbo sutartį, tuomet galioja Darbo kodekso nustatytos normos, terminai ir išmokų dydžiai.


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

/* */