Buhalterinė apskaita ir imoniu steigimas Vilniuje ir Kaune Skambinkite +370 609 99018


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

Buhalterinė apskaita ir įmonių steigimas Vilniuje ir Kaune – Contus LT

Contus LT, UAB – buhalterinės apskaitos įmonių grandinės Contus lietuviška įmonė. Contus grupė valdo tris buhalterinės apskaitos įmones Lietuvoje, Norvegijoje ir Švedijoje.
Šiandien Contus nėra visiškai negirdėtas vardas Skandinavijoje rinkoje, mes turime 26 žmonių ir 4 biurus, Vilniuje, Kaune, Osle ir Stokholme. Šalia tradicinės buhalterinės apskaitos įmonė teikia ir įmonių steigimo, finansų analizės, mokesčių konsultavimo – žodžiu yra tikras finansų centras.

Nebrangi buhalterinė apskaita ir įmonių steigimas

Mes suprantame, kad visi dideli medžiai pradeda augti iš mažos sėklytės, todėl siekiame nuosekliai augti ir džiuginti jus naujomis paslaugomis. Suprasdami, kad žmogui visų pirma reikia duonos, o ne gardumynų, mes visose rinkose (Lietuvoje, Švedijoje ir Norvegijoje) siūlome efektyvią, kokybišką bet kartu ir nebrangią apskaitos paslaugą. Tai ypač vertinga paslauga naujoms įmonėms, kurios nepajėgia pasisamdyti kvalifikuoto buhalterio, tačiau nenori turėti problemų su valdiškomis institucijomis.

 Contus LT atliekamo darbo kokybė remiasi į du kertinius akmenis. Vienas jų tai personalo patirtis finansų ir apskaitos srityje. Šiandien mūsų darbuotojų suminė patirtis yra virš 60 metų. Antrasis kertinis akmuo yra nuolatinė atliekamų paslaugų kokybės kontrolė. Ši pareiga mums atsiranda todėl, kad esame Contus grupės nariai.
 Contus LT dirba tiksliai laikydamiesi sau iškeltų principų, kad buhalterinė apskaita yra tvarkoma:
 • laiku;
 • kruopščiai ir atsakingai;
 • akylai kontroliuojant vykstančius procesus;
 • numatant galimas problemas ir jas sprendžiant avansu.

Mūsų pranašumai:

 • Mes ne tik tvarkome buhalterinę apskaitą, bet padedame parinkti, sukurti ar patobulinti Jūsų įmonės apskaitos tvarkymo modelį, bei teikiame konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais.
 • Nereikia rūpintis darbuotoju, jo paieška, mokymais. Jūs iš karto būsite tikri, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita bus tvarkoma profesionaliai ir nereikalaus papildomų investicijų dėl darbuotojų, kurios gali ir neatsipirkti.
 • Sutaupoma lėšų, kurias reikėtų skirti darbuotojo socialiniam draudimui ar darbuotojo darbo vietos įrengimui bei kitoms išlaidoms sudarant darbuotojui tinkamas darbo sąlygas. Praktika rodo, jog buhalterinę apskaitą tvarkanti įmonė reikalauja kone perpus mažiau išlaidų negu darbuotojas.
 • Apskaitą tvarkome pasitelkę pažangias šiuolaikines verslo valdymo sistemas.
 • Klientams suteikiame galimybę bet kuriuo metu gauti visą reikiamą informaciją apie įmonės finansus.
 • Visa informacija pasiekiama iš bet kurios vietos Jums patogiu laiku.

  Tel. +370 609 99 018
  el. p. contus@contus.lt


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

/* */