Buhalterinė apskaita ir imoniu steigimas Vilniuje ir Kaune Skambinkite +370 609 99018


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

Buhalterinė apskaita nuo 100 € Vilniuje ir Kaune

Ačiū, kad domitės Contus LT paslaugomis!

Iš tiesų, mūsų paslaugų kaina prasideda nuo 90 € plius PVM per mėnesį. Paslaugas teikiame Vilniuje ir Kaune.

Tokia buhalterinės apskaitos paslaugų kaina pasiekiama  ką tik įkurtoms ir dar neįsibėgėjusioms, ar dėl kokių nors kitų priežasčių nedidelę apyvartą turinčioms uždarosioms akcinėms bendrovėms.

Atkreipiame dėmesį, kad Contus LT yra kitokia, „oranžinė” apskaitos įmonė savo darbe plačiai naudojanti naujausius informacinių technologijų pasiekimus ir nuotolinio darbo privalumus. Todėl žema kaina yra tiesiog geresnio darbo našumo rezultatas ir ji jokiu būdu nereiškia prastesnės paslaugų kokybės. Priešingai mes Skandinavijos apskaitos paslaugų grandinės Contus dalis ir tai reiškia, kad mūsų teikiamos paslaugos turi atitikti tam tikrą grandinės nustatytą skandinavišką kokybės standartą.

Paprasčiausiai jūs mums mokate ne už tai, kad mes esame, o už atliktas apskaitos operacijas kas tolygu sugaištam mūsų darbuotojų laikui. Kuomet jūs augsite ir reikės atlikti daugiau operacijų mūsų mokestis už paslaugas augs sutinkamai su jūsų augimu. Jeigu kartais nutiktų taip, kad dėl kokių nors priežasčių Jūsų pardavimai, o sykiu ir operacijų bei žmonių kiekis sumažės, tai atitinkamai sumažės ir mums mokama suma. Kad pasižiūrėtumėte kaip gali kisti mokestis už paslaugas ateityje aplankykite mūsų paslaugos kainos skaičiuoklę.

Rašykite contus@contus.lt ar skambinkite 8 609 99 018 ir pasirašykite su mumis apskaitos paslaugų sutartį jau dabar.

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksimeSusitarkime susitikimą Susisiekite dabar

/* */