Buhalterinė apskaita ir imoniu steigimas Vilniuje ir Kaune Skambinkite +370 609 99018


Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

UAB įsteigimas

Juridinio asmens steigimas – tai procesas, reikalaujantis praktinių ir teorinių žinių. Kažin ar galėtume save pavadinti teisės specialistais, tačiau puikiai praktiškai mokame steigti uždarąsias bei atvirąsias akcines bendroves, bei individualias įmones, tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje, tiek Švedijoje.

Jei jūs pageidaujate Contus LT per 5 darbo dienas atliks naujo UAB steigimo darbus, tai yra rezervuosime Jūsų pasirinktą bendrovės pavadinimą, suformuosime už Jus 2.500 € įstatinį kapitalą, pagaminsime anstpaudą ir atidarysime banko sąskaitą. Tokio paslaugų paketas kainuoja 220 € (759.616 Lt).

UAB yra steigiama elektroniniu būdu mūsų vardu, o vėliau parduodama Jums, tai yra pats pigiausias uždarosios akcinės bendrovės steigimo būdas šiandien. Mes galime jums bendrovę įsteigti tradiciniu būdu, tačiau tokiu atveju prie kainos reikėtų pridėti notaro paslaugų kainą, kuri sudaro apie 140 € (450 Lt),  o mūsų paslaugoms tuomet prisiskaičiuoja pridėtinės vertės mokestis.

Minimos kainos galioja tuo atveju, jei turėdami savo bendrovę, jūs naudositės mūsų apskaitos paslaugomissu neterminuota sutartimi, kurią galima nutraukti per vieną mėnesį. Minėta 30 € nuolaida steigimo paslaugoms yra suteikiama su trečia apskaitos paslaugų sąskaita. Apskaitos paslaugų mėnesinė kaina yra nuo 59 € (203.71 Lt) plius PVM, tiksliau galite pasižiūrėti apskaitos kainos skaičiuoklėje.

Jei pageidaujate tik bendrovės be jokių įsipareigojimų mums, tai galime galime jums įsteigti ir parduoti už 250 € (863.20 Lt). Jei steigtume tradiciniu būdu, prisidėtų notaro paslaugų kaina.Užsakyti UAB/MB steigimą už 250 €Tel. +370 609 99 018
el. p. imones@contus.lt

 Susitarkime susitikimą Susisiekite dabar

/* */